Super było nie aż tak płasko 😉, pare fajnych podjazdów było hehe. Właśnie okolice NDM – Zakroczym jest fajny teren. Jeszcze muszę narysować w tych okolicach inne drogi. Tam są fajne klimaty i zmarszczki.

Plansza zapowiadająca jest błędna 🙂 z poprzedniego projektu.

Cukiernia Pączek w Tłusczu spada na drugie miejsce. Wiedziałem że w końcu coś trafi się coś lepszego. Przepyszne ptysie i eklerki z bitą śmietana.

Tak samo biskwit pyszny delikatny biszkopt a w środku pyszna bita śmietana super !!! Do tego super ceny ptyś i biskwit 8,5zl. Można zostawić rowery i są słoiki w środku i na zewnątrz. Idealna dla kolarzy. Z dała od ulicy. Do tego maja lody własnej produkcji. Same plusy.

Co do wycieczki fajnie się jechało super trasa świetne drogi od NWD do Wyszogrodu 😍.

Pozdrowienia dla Darka i GrZegorza za wspólna jazdę :).

Postaw mi kawę na buycoffee.to UltraCat to blog o wycieczkach rowerowych, maratonach i wyścigach. Teraz wzbogacam bloga o wideo relacje. Postaw kawę a będę się starał ulepszać treści. Obecnie zbieram na kamerę ze stabilizacją, aby nagrywać przyjemniejsze dla Was filmy. Dziękuję


UltraCat is a vblog about bike tours, marathons and races. Now I am enriching my blog with video reports. Place a coffee and I will try to improve the content. Currently, I am collecting for a camera with stabilization to record more pleasant movies for you. Thank you.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *